Mondelēz International

czsk sk

Kariéra v Mondelez CZ/SK

Pre nás v Mondelēz International sú PRIORITOU ľudia.

Jediný limit je ten, ktorý si človek určí sám. U nás v Mondelēz International si vážime ľudí, ktorí vedia, aké majú limity a neboja sa ich prekonávať a posúvať vpred. Rýchloobrátkový trh je náročný, akčný a neúprosne rýchly. Aby si naša spoločnosť udržala vedúce postavenie na trhu a určovala smer, považujeme za mimoriadne dôležité, aby aj ľudia, ktorí Mondelēz International tvoria, boli proaktívni, flexibilní, odvážni a schopní čeliť dennodenne novým výzvam a zmenám, ktoré trh prináša.

Aby sa to našim zamestnancom podarilo, podporujeme ich všestranným a na mieru šitým osobným rozvojom, odmeňujeme ich nadštandardným finančným ohodnotením, kompenzujeme im pracovné nasadenie strávením chvíľ s ich kolegami a priateľmi prostredníctvom spoločných výletov a pretekov, firemných večierkov i dobrovoľníckych dní. Veríme, že pre kvalitne odvedenú prácu je potrebné tiež nadštandardné vybavenie, najmodernejšie technológie a príjemné inšpiratívne prostredie. To všetko si zamestnanci v našich kanceláriách denne overujú a využívajú.

Uvedomujeme si, že naši ľudia sú osobnosti. Každý z nich je jedinečný a má svoje individuálne potreby a priania. Aj v tých sa našim zamestnancom snažíme vyjsť v ústrety pomocou pružných podmienok, rozmanitej ponuky benefitov a širokej škály pracovných príležitostí po celom svete.

Máme výborné produkty, inšpiratívne prostredie a správnych ľudí, a práve preto sa u nás pracuje SKVELE.

Sme radi, že ste navštívili naše stránky – tešíme sa na osobné stretnutie.