Mondelēz International

czsk sk

Určitě znáte naše značky Milka, Oreo, Halls nebo Toblerone. Jsme předním světovým výrobcem čokolády, sušenek, žvýkaček a bonbonů a zaměstnáváme 90 tisíc lidí po celém světě. BeBe Dobré ráno, Brumík, Fidorka, Figaro, Kolonáda, Miňonky či Zlaté, to jsou výrobky, které čeští a slovenští zákazníci znají již mnoho let. Přidejte se k nám, ať už v našich kancelářích nebo továrnách, a pojďme vytvářet lahodné okamžiky radosti společně!

Laboratorní analytik (smlouva na 3 roky)

Náplň práce:

  • Fyzikálně-chemické analýzy v souladu s analytickým manuálem MDLZ a platnými CZ normami
  • Aplikace MSA pro analytické přístroje
  • Zastupitenost s mikrobiologem pro zachování chodu laboratoří
  • Uvolňování / pozastávka surovin a finálnchích výrobků, kontrola senzitivní surovin
  • CAPA v případě nevyhovujících fyzikálně-chemických výsledků + sledování akčních plánů
  • Řízení dokumentů - aktualizace fyzikálně-chemických metod, reklamace surovin, obalů
  • Schvalování v RWF - vytváření nových materiálových čísel pro Obaly a Suroviny
  • Řízení a dodržování plánu kontrol surovin, meziproduktů a finálních výrobků
  • Senzorické hodnocení / senzorické školení
  • Komunikace s dodavateli
  • Kalibrace přístrojů v analytické laboratoři + řízení dokumentace
  • Dodržování MDLZ procedur - zaměření se na kvalitu a bezpečnost
  • Zajištění fyzikálně-chemických analýz ve speciálních situacích
  • Zajištění fyzikálně-chemických analýz pro ostatní MDLZ závody
  • Víkendové a odpolední služby

Znalosti, dovednosti, zkušenosti a jazykové požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání – potravinářský, veterinářský nebo chemický směr
  • Anglický jazyk slovem i písmem
  • Práce s počítačem - World, Excel, Power point, databáze
  • Znalost legislativy pro potravinářský průmysl
  • Řidičský průkaz sk. B

Na co se můžete těšit:

Jsme hrdí na naši vysoce výkonnou firemní kulturu, založenou na vzájemné spolupráci, kde vám nabídneme možnosti osobního rozvoje a profesního růstu. Na oplátku za vaše nadšení a úsilí nabízíme atraktivní sociální výhody:

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek k penzijnímu připojištění až do výše 3% mzdy
  • Životní pojištění
  • Roční bonusy
  • Sick days
  • Denní využití cizího jazyka
  • Příspěvek na stravování
  • Další benefity (sport, kultura, zdraví atd.)

Kontakt

Mondelez Czech Republic s.r.o.
Bozena Ciecka

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Mondelez Czech Republic s.r.o..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Mondelez Czech Republic s.r.o., IČO: 47123915, Karolinská 661/4, Praha, Karlín, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.