Mondelēz International

czsk sk

Vyrábíme nejznámější čokoládu na světě Milka, sušenky Opavia, Kolonáda, Tatranky, Fidorky, ale také bonbóny Halls, žvýkačky a spoustu dalších cukrovinek po celém světě. Jsme součástí Mondelēz International. V Opavě máme nejmodernější továrnu na sušenky v Evropě. Hledáme šikovné elektrikáře, kteří nám pomohou udržovat bezpečný provoz elektrických zařízení, provádět revize a opravy. Máte-li šikovného parťáka, přihlaste se oba.

OPAVIA hledá Elektrikáře + bonus 20 000 Kč (Opava)

Nabízíme hodně

  • Nástupní bonus 20 000 Kč vyplatíme jednorázově po zkušební lhůtě
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)
  • Stravování v místě práce za dotovanou cenu
  • Příspěvky na životní/penzijní pojištění
  • Zaměstnanecké slevy na naše dobroty
  • Moderní a čisté pracoviště
  • Přístup k technologickým vychytávkám
  • Školení a možnost kariérního růstu
  • Perspektivní a odpovědnou práci
  • Jistotu práce - jsme stabilní zaměstnavatel

Co k práci potřebujete

  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Ochotu a schopnost se učit nové věci
  • Schopnost správně řadit priority
  • Nutná je vyhláška 50 Sb./78
  • Vyučení NEBO maturita v oboru elektro NEBO alespoň 1 rok předchozí zkušenosti v elektro oblasti

Co budete dělat

  • Revize elektrických zařízení dle plánu
  • Odstraňovat revizní závady
  • Odstraňovat poruchy na elektrické části elektronických zařízení
  • Upravovat/seřizovat technologická zařízení za oblast elektro
  • Navrhovat postupy při seřizování elektronických částí technologických zařízení
  • Zapojovat elektronická kontrolní zařízení dle schémat
  • Opravy elektroinstalace
  • A samozřejmě dodržovat bezpečnostní a interní předpisy a zásady
  • Stačí základní znalost práce: Word, Excel, Power Point, umíte pracovat s maily
  • Není podmínkou, ale výhodou, když se domluvíte anglicky

Nástup je možný ihned nebo dohodou.
Místo práce: Opava

Kontakt

Mondelez Czech Republic s.r.o.
Sandra Stasova