Mondelēz International

czsk sk

Určitě znáte naše značky Milka, Oreo, Halls nebo Toblerone. Jsme předním světovým výrobcem čokolády, sušenek, žvýkaček a bonbonů a zaměstnáváme 90 tisíc lidí po celém světě. BeBe Dobré ráno, Brumík, Fidorka, Figaro, Kolonáda, Miňonky či Zlaté, to jsou výrobky, které čeští a slovenští zákazníci znají již mnoho let. Přidejte se k nám, ať už v našich kancelářích nebo továrnách, a pojďme vytvářet lahodné okamžiky radosti společně!

You have almost certainly heard of our brands like Milka, Oreo, Halls or Toblerone. We are proud to be the leading manufacturer of biscuits, chocolate, gum and candy and with the support of our 90 000 employees we are passionate about creating delicious moments of joy for people all around the world. For many years, Czechs and Slovaks have been familiar with our brands such as BeBe Dobré ráno, Brumík, Fidorka, Figaro, Kolonáda, Miňonky or Zlaté. Become part of the Mondelez family either in our offices or plants and let's create the delicious moments of joy together!

Výrobní operátor/ka ve směnném provoze - seřizovač Lovosice

Náplň práce:

- Obsluha strojního zařízení v rámci pozice výrobního operátora; v rámci práce seřizovače provádět běžnou údržbu zařízení nebo provádět seřízení a změnu parametrů v návaznosti na změnu sortimentu.
- Provádění preventivní údržby, kontroly a drobných oprav strojního zařízení v rámci požadovaných kompetencí.
- 3 směnný – 4 směnný provoz

Požadujeme:

- ÚSO, SO (technické obory výhodou)
- technická a manuální zručnost podmínkou
- samostatnost, spolehlivost
- dobrý zdravotní stav
- základní znalost práce na PC

Nabízíme:

- Prémie
- Týden dovolené navíc
- Zvýhodněné závodní stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění a zvýhodněné životní pojištění
- Poukázky na služby
- Odměny při pracovních jubileích
- Výhody vyplývající z Kolektivní smlouvy

Kontakt

Mondelez Czech Republic s.r.o.
Martina Formankova